E2E-X30MB1TL18 OMRON ENDÜKTİF SENSÖR
  • Size : M18
  • Mounting type : Non-flush
  • Sensing distance : 30 mm
  • Overall length of sensor : 77.3 mm
  • Thread length : 47 mm
  • Material housing : Brass, nickel plated
  • Output type : IO-Link, PNP
  • Operation mode : NO
  • Connection method : Cable
  • Cable specifications : PVC (oil-resistant)
  • Cable length : 2 m
20 kişi, şuan bu ürünü inceliyor.
Endüstriyel Ürün Hızlı Tedarik
Güçlü Stok Hızlı ürün temini
Teknik Destek Doğru ürün yönlendirmesi
Türkiye Geneli Güvenilir tedarik ağı
Stokta yok
Ürün Açıklaması
OMRON E2E-X30MB1TL18 Endüktif Sensör Nedir ve Nereden Alınır?
Endüktif Sensör’ü satın alabileceğiniz adres, Sensomat Sensör ve Otomasyon Teknolojileri’dir .
OMRON E2E-X30MB1TL18 Endüktif Sensör Özellikleri
  • Size M18
    Mounting type Non-flush
    Sensing distance 30 mm
    Thread length 47 mm