E2E-X2R5D1-T-N OMRON ENDÜKTİF SENSÖR
  • Size : M12
  • Mounting type : Flush
  • Sensing distance : 2.5 mm
  • Overall length of sensor : 47 mm
  • Thread length : 32.9 mm
  • Material housing : Brass, nickel plated
  • Output type : 2-wire
  • Operation mode : NO
  • Connection method : Cable
  • Cable specifications : PVC (oil-resistant)
  • Cable length : 2 m
16 kişi, şuan bu ürünü inceliyor.
Endüstriyel Ürün Hızlı Tedarik
Güçlü Stok Hızlı ürün temini
Teknik Destek Doğru ürün yönlendirmesi
Türkiye Geneli Güvenilir tedarik ağı
Stokta yok
Ürün Açıklaması
OMRON E2E-X2R5D1-T-N Endüktif Sensör Nedir ve Nereden Alınır?
Endüktif Sensör’ü satın alabileceğiniz adres, Sensomat Sensör ve Otomasyon Teknolojileri’dir .
OMRON E2E-X2R5D1-T-N Endüktif Sensör Özellikleri
  • Size M12
    Mounting type Flush
    Sensing distance 2.5 mm
    Overall length of sensor 47 mm
    Thread length 32.9 mm